Novinky stránek

Plánovaná údržba 17.7. a 24.7.

Plánovaná údržba 17.7. a 24.7.

autor Pavel Krejčí -
Počet odpovědí: 7

V pátek 3.7. 17.7. a v pátek 24.7. bude Moodlinka nedostupná z důvodu údržby. První termín bude probíhat údržba na ÚVT, druhý termín proběhne upgrade na Moodle 3.7.

Pokud by tyto termíny někomu významně nevyhovovaly, tak se mi prosím ozvěte.

V odpovědi na Pavel Krejčí

Re: Plánovaná údržba 3.7. a 17.7.

autor Anna Koláčková -
Dobrý den, 

Nešla by údržba 3.7. přesunout na jiný termín? Budeme tady v Moodlince mít online test.

V odpovědi na Anna Koláčková

Re: Plánovaná údržba 3.7. a 17.7.

autor Pavel Krejčí -

Dobrý den,
pro změnu termínu bych prosil, aby mě přímo kontaktoval vyučující.


V odpovědi na Pavel Krejčí

Re: Plánovaná údržba 3.7. a 17.7.

autor Lucie Podroužková -

Dobrý den, 

potvrzuji informaci Anny Koláčkové ohledně online testu v Moodlince dne 3.7. ve 13 hod., na který je přihlášeno 45 studentů. Prosím o laskavé zvážení přesunu termínu údržby, případně o  informaci, zda máme termín testu přesunout. Vím, že vzhledem k prodloužení zkouškového období je vše trochu složité.

Děkuji za pochopení.

Srdečně,

Lucie Podroužková (KAJL)


Pá 3. 7. 2020 13:00 online
 (řádný i opravný), přihlášeno 45, max. 90
AJ2301, série: zkušební termíny
přihlašuje se od Po 18. 5. 2020 17:00, přihlásit do Čt 2. 7. 2020 vč., odhlásit do Čt 2. 7. 2020 vč.
Please make sure you have secure and stable internet connection.
Zadáno: 26. 5. 2020 21:08, L. Podroužková, učo 30192

V odpovědi na Lucie Podroužková

Re: Plánovaná údržba 3.7. a 17.7.

autor Pavel Krejčí -

Dobrý den,

děkuji za info, údržba 3.7. bude zrušena. Vzhledem k tomu, že údržba není správcovský rozmar, který by mohl být odložen na neurčito, ale je nutná pro zachování provozu Moodlinky, tak potřebuji určit náhradní termín, nejlépe v červenci. Jako pomůcku jsem proto umístil na titulní stránku anketu s možnými termíny. Na základě návrhu můžu také přidat další. Alternativně se můžete na náhradním termínu domluvit v rámci KAjL a sdělit mi výsledek. Vzhledem k množství osob, kterých se termíny údržby týkají je možné, že nebudu moci všem vyhovět. Rád bych diskuze o termínech uzavřel nejpozději koncem června.

Děkuji za pochopení.

V odpovědi na Pavel Krejčí

Re: Plánovaná údržba 3.7. a 17.7.

autor Lucie Podroužková -

Dobrý den,

velice děkuji za vstřícnost. Anketu jsem vyplnila, ale v zásadě mně náhradní termíny vyhovují všechny.

Srdečně,

L. Podroužková.

V odpovědi na Pavel Krejčí

Re: Plánovaná údržba 17.7.

autor Belinda Rachael Allan -

Hi Pavel,

I love your dedication and all the update work that you put in. Thanks very much.

For a live running production system, maintenance might be best run after hours or on the weekend similar to other IT companies and departments. Just something to consider as more and more teachers and programs begin relying on Moodle being up and running Monday to Friday (say 9-18) to run exams (and classes during semester) especially during this distance-learning mode that we are in.

My students, for example, have an exam available from 1am on 9.7 to 23:00 on 10.7. Being a distance course, they can take the test at a time that suits them.

I understand how IT work is annoying with it's after-hour jobs coming from an IT job myself. I also know it's often a thankless job and would like you to know what you do is very much appreciated.

Kind regards,

Belinda

V odpovědi na Belinda Rachael Allan

Re: Plánovaná údržba 17.7.

autor Pavel Krejčí -

Dobrý den,

děkuji za účast v anketě, tímto ji uzavírám. Údržby jsou naplánované na 17.7. a 24.7.